Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Виїзні практичні заняття – важлива складова опанування професії соціального працівника/соціального педагога
Напередодні святкування Дня соціального працівника студенти факультету психології та соціальної роботи здійснили кілька навчальних поїздок до Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Першокурсники спеціальності «Соціальна робота» на чолі з викладачами кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи доц. Конончук А.І. і ас. Зінченко Т.В. в межах навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» ознайомились з діяльністю обласного ЦСССДМ, з’ясували специфіку роботи соціального працівника.
Доцентом кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Хлєбік С.Р. також було проведено виїзне заняття з навчальної дисципліни «Соціальний супровід сім’ї» для студентів груп С та СП-41. Темою зустрічі став соціальний супровід сім’ї, який здійснюється працівниками центру відносно клієнтів, які опинились в складних життєвих обставинах. Цікаві приклади, професійний аналіз і коментар фахівців зробили зустріч надзвичайно цікавою і корисною для студентів.