Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Завантажити інформацію про конференцію

20-21 жовтня 2016 року в Ніжинському державному університеті  імені Миколи Гоголя відбулася Міжнародна науково-практична конференція, присвячена Дню початкової освіти «ПОЧАТКОВА ОСВІТА: ІСТОРІЯ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ». Організаторами виступили Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Інститут педагогіки НАПН України, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, Київський університет імені Бориса Грінченка, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, Державна науково-педагогічна бібліотека імені В.О.Сухомлинського, Телавський державний університет імені Я.Гогебашвілі (Грузія) та Державна вища професійна школа у м. Хелм (Польща).

З вітальним словом до гостей звернулися ректор Ніжинського державного університету  імені Миколи Гоголя, Відмінник освіти України, кандидат історичних наук, доцент Самойленко Олександр Григорович, декан факультету психології та соціальної роботи, кандидат психологічних наук, доцент Тимошенко Олексій Анатолійович і кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Дубровська Лариса Олександрівна.

У пленарному засіданні взяли участь: Мартиненко Світлана Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри початкової освіти Київського університету імені Бориса Грінченка з доповіддю « ПІДГОТОВКА ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ ДО ДІАГНОСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: ІСТОРІЯ, ЗДОБУТКИ, ПЕРСПЕКТИВИ»,  Васькова Наталія Анатоліївна, вчитель-методист вищої категорії, вчитель початкових класів Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Самсоненко Людмила Михайлівна, вчитель-методист вищої категорії, вчитель початкових класів Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, провівши майстер-клас «Мотивація до навчання», а також Дідик Олена Віталіївна, вчитель-методист вищої категорії Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15, вчитель початкових класів і Петренко Лариса Борисівна, Заслужений вчитель України, лауреат премії Софії Русової, вчитель-методист вищої категорії Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15, вчитель початкових класів з майстер-класом «Творчий розвиток молодших школярів».