Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

5 – 6 травня в стінах нашого університету проходила Міжнародна науково-практична конференція «Партнерська взаємодія у системі інститутів соціальної сфери».

Загалом в конференції взяли участь 127 учасників, які представляли  науково-дослідні установи, ВНЗ України, Польщі, США, Канади, Іспанії, Швеції та громадські організації.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків професор Мельничук О.В. Він відмітив актуальність проблематики конференції та зауважив на необхідності подальшої  партнерської взаємодії всіх учасників.

Також з вітальним словом виступили заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту проблем виховання НАПН України Петрочко Ж.В., декан факультету психології та соціальної роботи Тимошенко О.А. та доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Конончук А.М.

Цього року напрямами роботи конференції стали: Теоретико-методологічні засади соціального партнерства. Партнерство державних закладів, установ, громадських організацій у наданні соціальної підтримки вразливим категоріям населення. Професійна підготовка фахівців соціальної сфери до партнерської взаємодії. Технології взаємодії соціальних інститутів у сфері надання соціальних послуг: вітчизняний та зарубіжний досвід. Виховний контекст партнерської взаємодії в системі інститутів соціальної сфери. ВНЗ як суб’єкт соціальної взаємодії у територіальній громаді.

На пленарному засіданні свої доповіді презентували Петрочко Ж.В, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту проблем виховання НАПН України, Лактіонова Г.М. та інші.

Фахівці соціальних служб, закладів та установ зібралися за круглим столом для обговорення проблемних питань в партнерській взаємодії.

Для гостей було проведено екскурсію містом та Музеєм рідкісної книги Ніжина.

В рамках конференції було проведено майстер-класи: «Створюємо Країну Гідності разом»; «Конкурс «РАЗОМ! Партнерство навчальних закладів і родин» як інноваційна технологія розвитку партнерства»; «Формування партнерських взаємин між хлопцями та дівчатами раннього юнацького віку в контексті педагогіки успіху»; «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Відновні практики»; «Стратегії реалізації соціального діалогу в партнерській взаємодії працівників соціальної сфери».