Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Свято, що відзначається 2 жовтня порівняно молоде. У травні 2009 року в Копенгагені пройшла XVII Міжнародна конференція соціальних педагогів. У цьому заході брали участь представники 44 країн. Конференція виявилася знаменною, оскільки саме на ній було прийнято рішення заснувати Міжнародний день соціального педагога.

День соціального педагога не оминув і наш факультет психології та соціальної роботи, зокрема кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи відзначила цей святковий день своїми заходами.

Виготовлені власноруч вітальні плакати були представлені в холі нового корпусу від різних академічних груп факультету різних спеціальностей. Протягом дня гості, викладачі, студенти університету мали можливість переглянути відео презентацію про спеціальність «соціальний педагог».

Студенти 4 курсу спеціальності «соціальна педагогіка» проводили різноманітні заходи професійного спрямування: конкурс на кращу соціально спрямовану назву фото, конкурс «Вгадай кому належить річ», конкурс «Навички допомоги людям похилого віку», конкурс навичок спілкування, «Вгадай соціальні уміння», «Соціальний педагог – людина, що веде через перешкоди» та інші.

Особливо колоритно виглядало «Дерево побажань» з листочками побажаннями для педагогів кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи. Проведені заходи збирали зацікавлених та бажаючих висловити свої щирі вітання між навчальними заняттями.

У Міжнародний день соціального педагога ми приєднуємося до привітань на адресу цих висококваліфікованих фахівців і бажаємо їм успіхів і любові, перемог і радості в їх життєво необхідної всім нам праці!

Зі Святом всіх соціальних педагогів!