Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

14 травня 2015 року у актовій залі нового корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбувся фестиваль студентської творчості «Актриса-весна» у формі мюзиклу під назвою – «Крізь пекло за коханням». Бажаючих побувати на такому дійстві було чимало - ще б пак – ініціатори відтворили почуття кохання у танцювальних постановках які тривали понад півтори години безперервно! В основі сюжету лежить драматична історія двох закоханих, яких розлучає смерть. Але сила їх кохання перемагає усе, і споріднені душі знаходять один одного, навіть у Раю та Пеклі. Мюзикл був побудований за мотивами фільму «Куди приводять мрії».

На захід було запрошено бійці АТО які перебувають на лікуванні – Радченко С. та Іванов Я. Волонтерський сектор студентської ради факультету психології та соціальної роботи організував збір коштів на підтримку цих поранених бійців. Було зібрано 3 000 гривні та передано головою студентської ради факультету психології та соціальної роботи Щітченко Т. безпосередньо дружині Іванова Я. Світлані та бійцю АТО Радченко С. на благодійному заході. Також були присутні: депутат ніжинської міської ради Самойленко О., голова ніжинської районної державної адміністрації Бузун О., декан факультету психології та соціальної роботи Конончук А., представник 5 роти танкової бригади Луняк Є., представник ніжинського осередку «Самопомочі» Дудченко Г.

Захід відбувся за підтримки факультету психології та соціальної роботи, громадської організації «Міра», соціально-гуманітарного відділу НДУ імені Миколи Гоголя. Прем’єра мюзиклу «Крізь пекло за коханням» присвячена всім учасникам бойових дій та їх родинам. На перший погляд, все виглядає так легко і гарно, проте без зусиль автора сценарію та режисера Сватенкової Т. та музичного оформлення і дизайну Сватенкова О. ми б не змогли насолодитися таким шоу. У мистецькому святі взяли участь студенти-учасники танцювальної студії BURLESQUЕ (керівник - Сватенкова Т.), художники-декоратори – Оропай Р., Луніна Я., Оленькова Т. Головні герої – Конончук Д., Сурмило О., Савін О. Ведучі – Яцун Л., Рак Г.

Заключне слово було надано Конончук А. І. яка виразила слова подяки учасникам мюзиклу та наголосила на меті заходу, а саме - коханні та вірі на краще. Також слово було надано представнику 5-ої роти танкової бригади Євгену Миколайовичу Луняку. Він висловив подяку волонтерам НДУ ім. Гоголя, які підтримують бійців у зоні АТО листівками, коштами, передачами тощо.

По завершенню учасники були нагороджені тортом вагою понад 3 кілограми за підтримки приватного акціонерного товариства м. Ніжин «Ніжинський хліб»! Дякуємо усім учасникам та організаторами мюзиклу. Очікуємо нових звершень та нових мюзиклів!