Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

21 грудня 2017 року Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів гостинно приймала в себе «Школу майбутнього психолога» НДУ ім. М.Гоголя, заняття якої проводяться вже другий рік поспіль для старшокласників Ніжина і Ніжинського району. Викладачі кафедри загальної та практичної психології вперше співпрацювали з лосинівською територіальною сільською громадою, школа якої налічує майже 300 учнів з Лосинівки та навколишніх сіл і населених пунктів. Тут викладачів радо зустріли директор школи Гапоненко Валентина Олексіївна, практичний психолог Шевчун Неля Григорівна та соціальний педагог, випускниця факультету психології та соціальної роботи НДУ Лаврінець Жанна Віталіївна.  У рамках «Школи майбутнього психолога» було проведено профорієнтаційне заняття для старшокласників, демонстрація відео презентації про діяльність і значення психолога в суспільстві, цікаві тренінгові вправи й тести.

Особливий інтерес викликав практикум «Нитка, що веде в майбутнє», в якому старшокласники ділилися мріями й ставили цілі на майбутнє. Дякуємо викладачам НДУ за цікавий і корисний захід, старшокласникам за активність, жвавість та інтерес до психології, школі й педколективу за гостинність, щирість та запрошення. Сподіваємося на подальшу співпрацю й ще цікавіші заняття. Нагадуємо, що «Школа майбутнього психолога» при НДУ функціонує на постійній основі, заняття відбуваються двічі на місяць. Наступне чергове заняття відбудеться 23 грудня 2017 р. об 11 год. в НДУ ім. М.Гоголя, ауд.123 нового корпусу. Навчання безкоштовне.

Запрошуємо всіх зацікавлених!

Реєстрація та довідки за тел. (067)7539646