Підрозділи

Юридична консультативна служба

Центр професійного розвитку

Відділ практики

Відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції

Міжнародна співпраця

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Цивільний захист та охорона праці

Навчальна науково-дослідна лабораторія

Видавництво

Навчання іноземних громадян

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі в конференції!

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

Кафедра загальної та практичної психології запрошують до участі

ХІІ Міжнародна науково-практична конференція

«Людина та її реальність»,
24-25 листопада 2021 року – онлайн формат.

Участь через платформу Zoom

Оргкомітет конференції запрошує науковців, практичних психологів, працівників системи освіти, вчителів шкіл, аспірантів, докторантів, студентів взяти участь у роботі ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Людина та її реальність»яка відбудеться  24-25 листопада 2021 року на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з публікацією матеріалів доповідей.

Тематичні напрямки роботи конференції:

1. Теоретико-методологічні проблеми сучасної психології.
  2. Психологія людини: стан та перспективи досліджень.
  3. Проблема емпіричних досліджень в психології на сучасному етапі розвитку суспільства.
  4. Людина та її реальність у світлі психологічних практик.
  5. Реальність освітньої взаємодії в новій українській школі (зокрема, в інклюзивній освіті).

Форма участі у конференції – інтернет-конференція з використанням Zoom, з публікацією програми та матеріалів на сайті ndu.edu.ua

На вказану вами в заявці електронну адресу прийде запрошення на Zoom-конференцію.

До 15.11.2021 року (включно) необхідно надіслати:

- заявку окремо на кожного учасника: Іванов В.В._ заявка.doc (Іванов В.В._ заявка.docx) надіслати електронною поштою за адресою kaf.psy@ndu.edu.ua

- матеріали для публікації у збірнику тез з назвою файлу Іванов В.В._ стаття.doc (Іванов В.В._тези.docxнадіслати електронною поштою за адресою  kaf.psy@ndu.edu.ua

- квитанцію про сплату вартості участі в конференції: Іванов В.В._ скан.pdf вислати на адресу електронної пошти (kaf.psy@ndu.edu.ua) до 15.11.2021 (включно).

Планується видання програми конференції, електронного збірника матеріалів та (за бажанням учасників) сертифікатів участі та підвищення кваліфікації (16 годин). Просимо в заявці вказати, чи потрібен сертифікат.

Сплату просимо надіслати до 15.11.2021 (включно) на картковий рахунок 5168 7451 0941 3770 (Наконечна Марія Миколаївна, Приватбанк). Призначення платежу – ПІБ учасника, участь в конференції. Увага! Комісію за банківський переказ сплачує учасник конференції.

За довідками звертатися:

Кафедра загальної та практичної психології      (067) 75-39-646

Оплата участі в конференції:

Участь з публікацією матеріалів – 250 грн.

Участь студентів з публікацією матеріалів – 150 грн.

Вимоги до тез доповідей та детальну інформацію дивіться в інформаційному листі конференції!

До зустрічі на конференції!

З повагою, кафедра загальної та практичної психології