Підрозділи

Юридична консультативна служба

Центр професійного розвитку

Відділ практики

Відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції

Міжнародна співпраця

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Цивільний захист та охорона праці

Навчальна науково-дослідна лабораторія

Видавництво

Навчання іноземних громадян

Міжнародна назва: “PLATFORM for development of multi-national projects in education and research”

Організатори: Гетеборзький університет (Швеція)

Тривалість: 05-12.2022

Сторінка проекту: https://kermitcooperation.wixsite.com

Опис: Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя розпочав став учасником проєкту “PLATFORM for development of multi-national projects in education and research («ПЛАТФОРМА для розвитку мультинаціональних проєктів в освіті та дослідженнях»), що здійснюється за підтримки Гетеборзького університету (Швеція). Спеціальний фокус цьогорічного проєкту – обмін знаннями з українськими вченими. Проєкт передбачає серію онлайн-тренінгів та семінарів (протягом червня-грудня 2022 року), спрямованих на використання інструментів концептуального моделювання, що сприятиме системному розумінню під час вирішення складних проблем, таких як менеджмент природніх або соціальних ресурсів на міждисциплінарній основі. Загальна мета полягає у формуванні вмінь застосування «системної перспективи» під час розробки міждисциплінарних проєктів, а також у створенні міжнародних проєктних дослідницьких груп, що розроблятимуть стратегії виявлення проблем і методологію їх дослідження. Результати діяльності таких груп буде презентовано на міжнародних міждисциплінарних конференціях SWS в Албені (Болгарія) та Відні (Австрія).

Координатори: проф. Родні Стівенс, Гетеборзький університет (Швеція); координатор проєкту від НДУ імені Миколи Гоголя – Плотніков Є.О.