Підрозділи

Юридична консультативна служба

Центр професійного розвитку

Відділ практики

Відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції

Міжнародна співпраця

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Цивільний захист та охорона праці

Навчальна науково-дослідна лабораторія

Видавництво

Навчання іноземних громадян

З березня 2021 року Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя починає реалізовувати проект міжнародної академічної мобільності у межах програми Erasmus+ (напрям KA 107). Партнером проєкту є Університет Сулеймана Деміреля (Іспарта, Туреччина) (https://w3.sdu.edu.tr/).

Проект передбачає коротко- та довготривалу (від 1 тижня до семестру) мобільність академічного персоналу та здобувачів освіти спеціальностей 014 «Середня освіта (Інформатика)», а також 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології».

Проект реалізується на таких принципах (базових для всіх учасників програми Erasmus+):

• Дотримуватися принципів недискримінації; заохочувати і забезпечувати рівний доступ і можливості для всіх учасників, зокрема, осіб з вразливих груп (люди з особливими потребами тощо).
  • Застосовувати справедливий і прозорий процес відбору, щоб надати рівні можливості всім учасникам.
  • Забезпечувати повне визнання задовільно виконаних заходів навчальної мобільності.
  • Не стягувати плату зі здобувачів освіти за навчання, реєстрацію, іспити або доступ до лабораторних і бібліотечних заходів.

*Допускається невелика плата на спільних основах з місцевими студентами за такі витрати, як страхування, студентські спілки тощо.

За детальною інформацією звертайтеся до Відділу міжнародних зв'язків.

inter.ndu211@gmail.com