Підрозділи

Юридична консультативна служба

Центр професійного розвитку

Відділ практики

Відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції

Міжнародна співпраця

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Цивільний захист та охорона праці

Навчальна науково-дослідна лабораторія

Видавництво

Навчання іноземних громадян

Міжнародна назва: “Management in Ukrainian Local Government Institutions for Community Leaders / Middle Managers / Public Service Officers” (as part of "Decentralization Offering Better Results and Efficiency (DOBRE)" project)

Навчальна програма для фахівців з публічних послуг реалізується Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя у рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) та у співпраці із Малопольською школою державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK, Польща).

Метою навчання є підвищення компетентності працівників реформованих органів місцевого самоврядування (ОТГ) у 10 регіонах України, в яких діє програма DOBRE (Харківська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Миколаївська, Херсонська, Тернопільська, Івано-Франківська, Чернівецька, Чернігівська та Запорізька) шляхом реалізації сертифікованої освітньої програми, спрямованої до 3 груп працівників українських органів місцевого самоврядування: осіб найвищого управлінського рівня, менеджерів середнього рівня та працівників, відповідальних за публічні послуги.

Команда проєкту:

• Самойленко О. Г., ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя – відповідальний за загальне керівництво втіленням проєкту в університеті;
  • Кузьменко Ю.В., керівник проєктного офісу – керівник проєкту, тренерка проєкту;
  • Плотніков Є.О., доцент кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов – координатор проєкту, тренер проєкту;
  • Овчар О. О., головний бухгалтер – відповідальна за бухгалтерський супровід звітної документації, тренерка проєкту;
  • Желіба О.В.,доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин – координатор проєкту, тренер проєкту;
  • Крупенко О.В., доцент кафедри історії України – тренерка проєкту;
  • Потапенко М.В., доцент кафедри історії України – тренер проєкту;
  • Філоненко Ю.М., доцент кафедри географії, туризму та спорту – тренер проєкту;
  • Шугалій Н.Є., доцент кафедри прикладної лінгвістики – тренерка проєкту.

Грантодавець: Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Сума гранту: 9000 дол. США

Опис проєкту: Навчання для фахівців з публічних послуг Чернігівської області в онлайн-форматі проводять сертифіковані викладачі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та викладачі Краківського університету економіки.

Зміст навчального курсу охоплює наступні напрями:

• реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади;
  • розвиток територіальних громад;
  • стратегічне управління та планування;
  • проєктний менеджмент;
  • управління публічними фінансами;
  • стратегічні комунікації з основними стейкхолдерами;
  • організація партнерства в громадах;
  • управління персоналом в органах місцевого самоврядування;
  • ефективне надання публічних послуг.

Слухачами програми є особи, які працюють в органах місцевого самоврядування Чернігівської області або є фахівцями з публічних послуг. По завершенні навчальної програми, що триває з вересня 2021 р. до лютого 2022 р. слухачi отримають свiдоцтво про завершення пiслядипломного навчання від Малопольської школи публiчного управлiння Кракiвського економiчного унiверситету (КЕУ) та сертифікат Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Посилання на прес-анонс: