Підрозділи

Юридична консультативна служба

Центр професійного розвитку

Відділ практики

Відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції

Міжнародна співпраця

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Цивільний захист та охорона праці

Навчальна науково-дослідна лабораторія

Видавництво

Навчання іноземних громадян

Міжнародна назва: “HealthCareEurope (HCEU): Fostering transparency and recognition of prior learning within geographical mobility of professionals in the healthcare sector”

Напрям: ERASMUS+, напрям KA2

Реєстраційний номер: 2015-1-DE02-KA202-002316

Тривалість: 2015-2018

Сторінка проекту: https://project-hceu.eu/index.php?id=3

Опис: Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя є асоційованим партнером (без фінансування) проєкту “HealthCareEurope (HCEU)”. В межах проєкту розроблено інструменти для підтримки практики визнання в ЄС іноземних кваліфікацій, пов'язаних з охороною здоров'я і доглядом за хворими та людьми похилого віку. Проєкт сприяє подоланню невідповідностей у рівні підготовки та дефіциту медичних послуг в Європі завдяки (1) сприянню визнання попереднього навчання у межах транснаціональної мобільності фахівців та (2) розробці інструментів, що дозволять адаптувати кваліфікаційні профілі до вимог законодавства та ринку праці у транснаціональному контексті.

Результати проекту покликані допомогти професійним мігрантам, які працюють у сфері охорони здоров'я і догляду за людьми похилого віку, отримати визнання їх кваліфікації і вільно переміщатися на європейському ринку праці. Проект сприяє подоланню розбіжностей у трактуванні медичних кваліфікацій в межах систем охорони здоров'я європейських країні дозволяє гармонізувати рух до визнання попереднього професійного досвіду робітників-мігрантів.

Матриця "професійного догляду", розроблена консорціумом проєкту, відображає етапи розвитку компетентностей, які спеціалісти у галузі медичного догляду проходять під час навчання для того, щоб досягти певного рівня професіоналізму у певній (під)галузі компетентності від допоміжних професій до рівня бакалавра.

Учасники консорціуму:

1)      DEKRA Академія Gmbh (Німеччина)

2)      Спілка міжнародних молодіжних обмінів (Німеччина)

3)      Дрезденський технічний університет (Німеччина)

4)      Дослідницька лабораторія 3s (Австрія)

5)      DEKRA Академія ЕРЕ (Греція)

6)      TEI-A (Греція)

7)      DEKRA Академія Kft (Угорщина)

8)      Інтерперсонел Польська sp. Z o.o. (Польща)

9)      Ягеллонський університет (Польща)

10)   Польська асоціація медичних сестер (Польща)

Асоційовані партнери: