Підрозділи

Юридична консультативна служба

Центр професійного розвитку

Відділ практики

Відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції

Міжнародна співпраця

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Цивільний захист та охорона праці

Навчальна науково-дослідна лабораторія

Видавництво

Навчання іноземних громадян

Міжнародна назва: “Gender Studies Curriculum: A Step for Democracy and Peace in EU-Neighbouring Countries with Different Traditions (GEST)”

Напрям: ERASMUS+, напрям KA2

Реєстраційний номер: 561785-EPP-1-2015-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP

Тривалість: 2015-2019

Сторінка проекту: https://gestproject.eu/

Опис:

Основна мета проекту - сформувати нові компетенції та нове мислення в галузі гендерної рівності та покращити освіту в гендерних студіях студентів модернізованих магістерських програм в галузі соціальних та поведінкових наук, а також сприяти зближенню системи освіти в сусідніх з ЄС країнах з європейськими державними системами освіти.

Цілі проекту: 1) розробка теоретичних і практичних основ інноваційних методів навчання і підходів для тренінгів з гендерних досліджень; 2) поліпшення розуміння проблематики гендерної освіти і набуття необхідного досвіду і навичок академічним персоналом; 3) Підготовка перших кваліфікованих випускників в якості дослідників соціальних наук, які будуть володіти широким спектром методологічних і епістемологічних підходів до гендерних досліджень.; 4) очікується, що завдяки досягненню перерахованих цілей проект сприятиме зміцненню зв'язків між європейцями та їх сусідами і внесе позитивні зміни в гендерну рівність у світовому співтоваристві.

Учасники консорціуму:

1)      Університет Вітовта Великого (Литва)

2)      Університет Мохаммеда бен Абдалли (Морокко)

3)      Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Україна)

4)      Університет м. Мануба (Туніс)

5)      Університет м. Сусс (Туніс)

6)      Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка (Україна)

7)      Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя (Україна)

8)      Центральноєвропейський університет (Угорщина)

9)      Університет Арістотеля у Салоніках (Греція)

10)   Університет Султана Мулая Слімана (Морокко)

Додаткова інформація: : https://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/projects/eplus-project-details/#project/561785-EPP-1-2015-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP