Підрозділи

Видавництво

Відділ практики

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Міжнародні зв'язки

Соціально-гуманітарний відділ

Профком студентів

Профком працівників

Психологічна служба

Навчальна науково-дослідна лабораторія

Гоголезнавчий центр

Студрада

Міжнародна стипендія “Flinders International Postgraduate Research Scholarships”

Стипендія розрахована на іноземних студентів, які бажають здобувати вищу освіти та проводити дослідження в університеті Фліндерса, Австралія.

Спеціальності: гуманітарні науки, бізнес, біотехнології, клінічна освіта, клінічна реабілітація, право тощо. Повний перелік спеціальностей див. тут http://www.flinders.edu.au/research-degrees/what-you-can-study.cfm

Рівень: магістратура (2 роки), аспірантура (3 роки)

Розмір гранту: покриття коштів за навчання, стипендія.

Необхідні документи:

  • необхідно попередньо списатися з потенційним науковим керівником та отримати згоду від нього на проведення досліджень під його керівництвом.
  • Публікації
  • Оцінки
  • Дослідницька пропозиція
  • Два рекомендаційні листи
  • CV

Дедлайн: 12 серпня 2016 року.

Контакти:

Питання слід адресувати сюди Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Джерело: http://www.flinders.edu.au/scholarships-system/index.cfm/scholarships/display/a731e2

Стипендії Ервіна Шредінгера для молодих науковців

Австрійський науковий фонд (The Austrian Science Fund (FWF), у рамках Акцій Марії Кюрі (Стипендії для науковців з третіх країн, які бажають провести наукові дослідження в Європі) програми“Люди” 7 Рамкової Програми, надає стипендії молодим науковцям для проведення досліджень у науково-дослідних інститутах Австрії.

Претенденти на здобуття стипендії повинні бути кандидатами наук, віком до 34 років (з моменту захисту повинно пройти не більше 4 років), мати щонайменше 4 міжнародні наукові публікації та отримати запрошення австрійської установи, в якій проводитимуться дослідження.

Розмір стипендії – € 29 600 на рік.

Термін подачі заявок – постійно.        

Докладніше про стипендію – http://www.fwf.ac.at/en/projects/schroedinger.html

Стипендіальна програма для молодих учених і аспірантів Francois Fiessinger

Щорічна стипендіальна програма Francois Fiessinger заснована для підтримки аспірантів (які провчилися в аспірантурі не менше 1 року) і молодих кандидатів наук, які проводять дослідження у галузі природничих (біологія, фізика) і соціальних наук, пов’язаних із вивченням навколишнього середовища (environmental sciences). Розмір річної стипендії $12,000, тривалість стипендії - 1 академічний рік, з можливістю продовження ще на 2 роки за рекомендацією наукового керівника. У випадку продовження максимальний розмір стипендії — $36,000 за 3 роки. Останній термін подачі заявок - 01 серпня щорічно.

Стипендія ім.Яна Моннет (Італія)

Стипендія ім.Яна Моннет призначена для молодих науковців, які на 01 вересня поточного року є кандидатами наук (але з моменту отримання ступеню пройшло не більше семи років), і надає їм можливість працювати при Центрі передових досліджень ім.Роберта Щумана Європейського університету за такими науковими напрямками, як: економіка та грошова політика; культура, знання та іновації; міжнародні та транскордонні зв’язки та ін. Стипендія призначається на рік.

Кінцевий термін подання заявок на стипендію: 25 жовтня щорічно.

Детальний опис кожної з вищеперелічених тем, наукові проекти, які реалізуються на базі Центру, а також про сам Центр можна знайти на веб-сторінці:  http://www.eui.eu/RSCAS/Research/

До складу Інституту Європейського університету входять такі факультети:

Заявки на стипендії подаються лише в режимі online.

Інститут використовує систему безпеки, що гарантує повну конфіденційність та приватність документів, поданих в режимі online.

Вимоги і рекомендації до заповнення заявок та їх коректного подання можна подивитись на веб-сторінці:

http://www.iue.it/Servac/Postdoctoral/JeanMonnetFellowships/HowApply.shtml

Детальнішу інформацію можна одержати на сайті:

http://www.iue.it/Servac/Postdoctoral/JeanMonnetFellowships/

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Tel. + 39 055 4685 377

Fax +39 055 4685 444

Стипендія Фонду польської науки та Каси ім.М’яновського

Каса ім. Йосипа М’яновського спільно з Фондом польської науки та іншими спонсорами надає стипендії науковцям з країн Центральної і Східної Європи для проведення досліджень у польських наукових установах протягом 1-12 місяців.Стипендія надається на конкурсній основі.

Каса ім. Йосипа М’яновського спільно з Фондом польської науки та іншими спонсорами надає стипендії науковцям з країн Центральної і Східної Європи для проведення досліджень у польських наукових установах протягом 1-12 місяців.Стипендія надається на конкурсній основі. Кінцевий термін подання документів - 31 жовтня щороку, відповідно рішення оголошується після 15 грудня.

Претендентам необхідно попередньо сконтактуватися з польською установою, яка призначить власного наукового керівника на час дії стипендії. Розмір стипендії становить середню зарплату у Польщі на аналогічній посаді, яку обіймає претендент, а також кошти на проживання у готелі для асистентів (у виняткових випадках стипендія може покривати частину витрат на дорогу).

Перелік необхідних документів на здобуття стипендії: анкета; автобіографія (CV); список публікацій протягом останніх 5 років; інформація про знання мов; опис проекту дослідження; підтвердження польської установи про намір прийняти стипендіата; рекомендації 2 осіб, які мають авторитет у Польщі; інформація про інші джерела фінвансування перебування у Польщі. Вищеперелічені документи бажано оформляти польською, проте можна і на російській або англійській.

Стипендія виплачується кожного місяця у офісі Каси М’яновського або, за попередньою домовленістю, в  установі де проводитимуться дослідження. Після закінчення стажування, стипендіат надає звіт про проведені дослідження Касі М’яновського, а також вказує при публікуванні, що дослідження здійснені за допомогою Каси М’яновського.

Контакти:

Biuro Kasy im. J. Mianowskiego

ul. Nowy Świat 72, pok. 109 A 

00-330 Warszawa, Polska 

tel./fax:(48 22) 826 7174 lub (48 22) 657 2811 

e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

веб-сторінкаhttp://www.mianowski.waw.pl/index.htm

Стипендії Гумбольдта (Німеччина)

Стипендії надаються кандидатам наук, віком до 40 років для проведення наукових досліджень у будь-якій галузі науки терміном  6 -12 місяців. У рамках даної стипендіальної програми фінансування не надається на короткотермінові навчальні візити, участь у конференціях і навчальних семінарах.

Стипендії надаються кандидатам наук, віком до 40 років для проведення наукових досліджень у будь-якій галузі науки терміном  6 -12 місяців. У рамках даної стипендіальної програми фінансування не надається на короткотермінові навчальні візити, участь у конференціях і навчальних семінарах.

Стипендії надаються на конкурсній основі. Найважливішим критерієм у процесі відбору претендентів є публікації (бажано міжнародні), якість науково-дослідної пропозиції та можливість її виконання. Претенденти самостійно обирають науковий проект і німецьку установу, де вони збираються проводити дослідження. Деталі науково-дослідного проекту і розклад запланованих робіт повинні бути узгоджені з приймаючою стороною заздалегідь.

Аплікаційні форми можна подавати до Фундації Александра фон Гумбольдтаубудь-який час. Відбірковий комітет Фонду засідає тричі на рік: у березні, червні та листопаді. Уся процедура заповнення та розгляду аплікаційних форм займає від трьох до шести місяців.

Адреса відбіркового комітету Фундації Гумбольдта:

Alexander von Humboldt Foundation,

Selection Department

Jean-Paul-Str. 12

53173 Bonn

fax: 0228-833 212

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

веб-сторінка: http://www.humboldt-foundation.de/en/

 

Стипендія імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США. 

 Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.  

Стипендії для кандидатів та докторів наук, дослідників та аспірантів напередодні захисту

Fulbright Scholar Program: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори  наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового  ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту. Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня 2014 року. 

Стипендії для молодих викладачів та дослідників

Fulbright Faculty Development Program: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Кінцевий термін подання заявок – 1 листопада 2014 року. 

Детальна інформація та анкети на сайті: http://www.fulbright.org.ua

Аби увиразнити уявлення про Програму, радимо переглянути відгуки та описи наукових проектів учасників минулих років, що розміщені на сторінках Фулбрайтівських Щорічників та Вісників й викладені у Facebook

Будемо вдячні за  поширення цієї інформації серед усіх зацікавлених осіб. 

З повагою, 

Програма імені Фулбрайта в Україні

Представництво Інституту Міжнародної Освіти

вул. Еспланадна, 20, офіс 904, Київ, 01001, Україна
тел.: (+380 44) 287 0777 | факс: (+380 44) 230 2060

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." target="_blank">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | www.fulbright.org.ua

Facebook Fulbright.Ukraine | Twitter @FulbrightUA

 

Стипендії імені Фулбрайта для студентів старших курсів і випускників ВНЗ на здобуття ступеня магістра у США Fulbright Graduate Student Program

Fulbright Graduate Student Program пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Вимоги до кандидатів:

мати українське громадянство та проживати в Україні
володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі
мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (у серпні 2018 р.)
повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Умови гранту:

  • оплата навчання в університеті
  • щомісячна стипендія
  • медичне страхування
  • квиток в обидва боки

Кінцевий термін подання заявок – 16 травня 2017 року. 

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html 

Можливостями Fulbright Graduate Student Program скористались двісті двадцять вісім українців з широкою географією й галузевою приналежністю, які успішно опанували різноспрямовані навчальні й наукові програми в американських університетах. Промовисті враження й відгуки випускників уміщено у Фулбрайтівських Щорічниках та на Fulbright Ukraine у Facebook. Наразі дев’ятнадцять стипендіатів студіюють другий рік магістратури у рамках Fulbright Graduate Student Program й сімнадцять - на першому році навчання.

Координатор Програми:

Інна Бариш, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Асистенти Програми:

Анна Пасенко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Олена Прокопчук, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative