Підрозділи

Видавництво

Відділ практики

Центр довузівської підготовки

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Міжнародні зв'язки

Соціально-гуманітарний відділ

Центр суміжних професій

Профком студентів

Профком працівників

Психологічна служба

Гоголезнавчий центр

Міжнародна стипендія “Flinders International Postgraduate Research Scholarships”

Стипендія розрахована на іноземних студентів, які бажають здобувати вищу освіти та проводити дослідження в університеті Фліндерса, Австралія.

Спеціальності: гуманітарні науки, бізнес, біотехнології, клінічна освіта, клінічна реабілітація, право тощо. Повний перелік спеціальностей див. тут http://www.flinders.edu.au/research-degrees/what-you-can-study.cfm

Рівень: магістратура (2 роки), аспірантура (3 роки)

Розмір гранту: покриття коштів за навчання, стипендія.

Необхідні документи:

  • необхідно попередньо списатися з потенційним науковим керівником та отримати згоду від нього на проведення досліджень під його керівництвом.
  • Публікації
  • Оцінки
  • Дослідницька пропозиція
  • Два рекомендаційні листи
  • CV

Дедлайн: 12 серпня 2016 року.

Контакти:

Питання слід адресувати сюди Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Джерело: http://www.flinders.edu.au/scholarships-system/index.cfm/scholarships/display/a731e2

Стипендії Ервіна Шредінгера для молодих науковців

Австрійський науковий фонд (The Austrian Science Fund (FWF), у рамках Акцій Марії Кюрі (Стипендії для науковців з третіх країн, які бажають провести наукові дослідження в Європі) програми“Люди” 7 Рамкової Програми, надає стипендії молодим науковцям для проведення досліджень у науково-дослідних інститутах Австрії.

Претенденти на здобуття стипендії повинні бути кандидатами наук, віком до 34 років (з моменту захисту повинно пройти не більше 4 років), мати щонайменше 4 міжнародні наукові публікації та отримати запрошення австрійської установи, в якій проводитимуться дослідження.

Розмір стипендії – € 29 600 на рік.

Термін подачі заявок – постійно.        

Докладніше про стипендію – http://www.fwf.ac.at/en/projects/schroedinger.html

Стипендіальна програма для молодих учених і аспірантів Francois Fiessinger

Щорічна стипендіальна програма Francois Fiessinger заснована для підтримки аспірантів (які провчилися в аспірантурі не менше 1 року) і молодих кандидатів наук, які проводять дослідження у галузі природничих (біологія, фізика) і соціальних наук, пов’язаних із вивченням навколишнього середовища (environmental sciences). Розмір річної стипендії $12,000, тривалість стипендії - 1 академічний рік, з можливістю продовження ще на 2 роки за рекомендацією наукового керівника. У випадку продовження максимальний розмір стипендії — $36,000 за 3 роки. Останній термін подачі заявок - 01 серпня щорічно.

Стипендія ім.Яна Моннет (Італія)

Стипендія ім.Яна Моннет призначена для молодих науковців, які на 01 вересня поточного року є кандидатами наук (але з моменту отримання ступеню пройшло не більше семи років), і надає їм можливість працювати при Центрі передових досліджень ім.Роберта Щумана Європейського університету за такими науковими напрямками, як: економіка та грошова політика; культура, знання та іновації; міжнародні та транскордонні зв’язки та ін. Стипендія призначається на рік.

Кінцевий термін подання заявок на стипендію: 25 жовтня щорічно.

Детальний опис кожної з вищеперелічених тем, наукові проекти, які реалізуються на базі Центру, а також про сам Центр можна знайти на веб-сторінці:  http://www.eui.eu/RSCAS/Research/

До складу Інституту Європейського університету входять такі факультети:

Заявки на стипендії подаються лише в режимі online.

Інститут використовує систему безпеки, що гарантує повну конфіденційність та приватність документів, поданих в режимі online.

Вимоги і рекомендації до заповнення заявок та їх коректного подання можна подивитись на веб-сторінці:

http://www.iue.it/Servac/Postdoctoral/JeanMonnetFellowships/HowApply.shtml

Детальнішу інформацію можна одержати на сайті:

http://www.iue.it/Servac/Postdoctoral/JeanMonnetFellowships/

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Tel. + 39 055 4685 377

Fax +39 055 4685 444

Стипендія Фонду польської науки та Каси ім.М’яновського

Каса ім. Йосипа М’яновського спільно з Фондом польської науки та іншими спонсорами надає стипендії науковцям з країн Центральної і Східної Європи для проведення досліджень у польських наукових установах протягом 1-12 місяців.Стипендія надається на конкурсній основі.

Каса ім. Йосипа М’яновського спільно з Фондом польської науки та іншими спонсорами надає стипендії науковцям з країн Центральної і Східної Європи для проведення досліджень у польських наукових установах протягом 1-12 місяців.Стипендія надається на конкурсній основі. Кінцевий термін подання документів - 31 жовтня щороку, відповідно рішення оголошується після 15 грудня.

Претендентам необхідно попередньо сконтактуватися з польською установою, яка призначить власного наукового керівника на час дії стипендії. Розмір стипендії становить середню зарплату у Польщі на аналогічній посаді, яку обіймає претендент, а також кошти на проживання у готелі для асистентів (у виняткових випадках стипендія може покривати частину витрат на дорогу).

Перелік необхідних документів на здобуття стипендії: анкета; автобіографія (CV); список публікацій протягом останніх 5 років; інформація про знання мов; опис проекту дослідження; підтвердження польської установи про намір прийняти стипендіата; рекомендації 2 осіб, які мають авторитет у Польщі; інформація про інші джерела фінвансування перебування у Польщі. Вищеперелічені документи бажано оформляти польською, проте можна і на російській або англійській.

Стипендія виплачується кожного місяця у офісі Каси М’яновського або, за попередньою домовленістю, в  установі де проводитимуться дослідження. Після закінчення стажування, стипендіат надає звіт про проведені дослідження Касі М’яновського, а також вказує при публікуванні, що дослідження здійснені за допомогою Каси М’яновського.

Контакти:

Biuro Kasy im. J. Mianowskiego

ul. Nowy Świat 72, pok. 109 A 

00-330 Warszawa, Polska 

tel./fax:(48 22) 826 7174 lub (48 22) 657 2811 

e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

веб-сторінкаhttp://www.mianowski.waw.pl/index.htm

Стипендії Гумбольдта (Німеччина)

Стипендії надаються кандидатам наук, віком до 40 років для проведення наукових досліджень у будь-якій галузі науки терміном  6 -12 місяців. У рамках даної стипендіальної програми фінансування не надається на короткотермінові навчальні візити, участь у конференціях і навчальних семінарах.

Стипендії надаються кандидатам наук, віком до 40 років для проведення наукових досліджень у будь-якій галузі науки терміном  6 -12 місяців. У рамках даної стипендіальної програми фінансування не надається на короткотермінові навчальні візити, участь у конференціях і навчальних семінарах.

Стипендії надаються на конкурсній основі. Найважливішим критерієм у процесі відбору претендентів є публікації (бажано міжнародні), якість науково-дослідної пропозиції та можливість її виконання. Претенденти самостійно обирають науковий проект і німецьку установу, де вони збираються проводити дослідження. Деталі науково-дослідного проекту і розклад запланованих робіт повинні бути узгоджені з приймаючою стороною заздалегідь.

Аплікаційні форми можна подавати до Фундації Александра фон Гумбольдтаубудь-який час. Відбірковий комітет Фонду засідає тричі на рік: у березні, червні та листопаді. Уся процедура заповнення та розгляду аплікаційних форм займає від трьох до шести місяців.

Адреса відбіркового комітету Фундації Гумбольдта:

Alexander von Humboldt Foundation,

Selection Department

Jean-Paul-Str. 12

53173 Bonn

fax: 0228-833 212

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

веб-сторінка: http://www.humboldt-foundation.de/en/

 

Стипендія імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США. 

 Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.  

Стипендії для кандидатів та докторів наук, дослідників та аспірантів напередодні захисту

Fulbright Scholar Program: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори  наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового  ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту. Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня 2014 року. 

Стипендії для молодих викладачів та дослідників

Fulbright Faculty Development Program: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Кінцевий термін подання заявок – 1 листопада 2014 року. 

Детальна інформація та анкети на сайті: http://www.fulbright.org.ua

Аби увиразнити уявлення про Програму, радимо переглянути відгуки та описи наукових проектів учасників минулих років, що розміщені на сторінках Фулбрайтівських Щорічників та Вісників й викладені у Facebook

Будемо вдячні за  поширення цієї інформації серед усіх зацікавлених осіб. 

З повагою, 

Програма імені Фулбрайта в Україні

Представництво Інституту Міжнародної Освіти

вул. Еспланадна, 20, офіс 904, Київ, 01001, Україна
тел.: (+380 44) 287 0777 | факс: (+380 44) 230 2060

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." target="_blank">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | www.fulbright.org.ua

Facebook Fulbright.Ukraine | Twitter @FulbrightUA

 

Стипендії імені Фулбрайта для студентів старших курсів і випускників ВНЗ на здобуття ступеня магістра у США Fulbright Graduate Student Program

Fulbright Graduate Student Program пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Вимоги до кандидатів:

мати українське громадянство та проживати в Україні
володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі
мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (у серпні 2018 р.)
повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Умови гранту:

  • оплата навчання в університеті
  • щомісячна стипендія
  • медичне страхування
  • квиток в обидва боки

Кінцевий термін подання заявок – 16 травня 2017 року. 

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html 

Можливостями Fulbright Graduate Student Program скористались двісті двадцять вісім українців з широкою географією й галузевою приналежністю, які успішно опанували різноспрямовані навчальні й наукові програми в американських університетах. Промовисті враження й відгуки випускників уміщено у Фулбрайтівських Щорічниках та на Fulbright Ukraine у Facebook. Наразі дев’ятнадцять стипендіатів студіюють другий рік магістратури у рамках Fulbright Graduate Student Program й сімнадцять - на першому році навчання.

Координатор Програми:

Інна Бариш, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Асистенти Програми:

Анна Пасенко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Олена Прокопчук, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative