ННІ мистецтв імені Олександра Ростовського (архів)

Дирекція

Абітурієнтам

Освітня діяльність

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Лабораторії

Наукова школа

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Студентська рада

Новини інституту

Людмила Юріївна Шумська –  український хоровий диригент, педагог, науковець, громадський діяч, організатор (спільно з Л. В. Костенко) хору «Світич» при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя. Заслужений діяч мистецтв України, доцент, професор, завідувач кафедри вокально-хорової майстерності Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, професор кафедри оркестрового диригування та інструментознавства Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського. Нагороджена Почесною грамотою Президента України. Лауреат понад 50-ти Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів, Відмінник освіти України, Член Національної Всеукраїнської музичної спілки. Нагороджена почесною відзнакою НМАУ ім. П. І. Чайковського  «Орден за видатні досягнення у музичному мистецтві». Заслужений працівник Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Мета та завдання творчо-експериментальної лабораторії хорового мистецтва
Мистецька концепція творчо-експериментальної лабораторії хорового мистецтва спрямована на формування духовності та національної самосвідомості молоді в незалежній Українській державі на засадах музичного просвітництва та базується на досягненнях творчої діяльності Молодіжного хору «Світич».
Завдання Лабораторії:
  1. формування свідомого громадянина – патріота Української держави, активного провідника національної ідеї, представника української національної еліти через набуття молодим поколінням національної свідомості, активної громадянської позиції, високих моральних якостей та духовних запитів.
  2. естетичне виховання молоді засобами хорового співу;
  3. репрезентація колективної студентської творчості Ніжинської вищої школи;
  4. сприяння підвищенню рівня мистецько-інтелектуального світогляду студентів;
  5. розвиток молодіжного хорового руху на основі взаємодії системи освіти й системи культури;
  6. системне підвищення виконавського рівня молодіжного хорового колективу;
  7. вдосконалення професійної майстерності педагогів – хормейстерів;
  8. багатовекторне розширення концертно-просвітницького репертуару;
  9. виявлення і заохочення обдарованої молоді до роботи у концертному хорі;
  10. упровадження у хорову практику передового сучасного світового виконавського досвіду.