Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Всі випускники мріють про останній бал. Їхні батьки заздалегідь готують костюми для своїх принцес і принців, які обходяться їх недешево. Але цій важливій події не радіють школярі, які виросли без батьків. Дідусі чи бабусі, або ж опікуни не можуть фінансово підтримати їх у день такого свята.

Зробити бал для Попелюшок взялися викладачі кафедри соціальної педагогіки й соціальної роботи факультету психології та соціальної роботи Ніжинського держуніверситету імені Миколи Гоголя, якій виповнюється 15 років. Вони підтримали благодійну акцію «Громада для майбутнього», зініційовану доцентом кафедри Ніною Степанівною Останіною. Відгукнулися депутат чернігівської обласної ради Алла Ковтун, голова громадської організації «Ніжинський оберіг» Олена Охонько, підприємці критого ринку «Прогрес», директор будинку моди «VERBA» Тетяна Верба,  підприємець Інна Скатерна.

Троє ніжинських випускників  отримали в подарунок святкові костюми. Олександра, Максим і Станіслав – цілеспрямовані діти, які прагнуть отримати вищу освіту. Їхні  добрі сподівання обіцяє підтримати і ректор нашого вишу, доцент Олександр Григорович Самойленко.

Ініціатори закликають всіх небайдужих людей долучитися до доброчинної акції, яка повинна стати традиційною.