Методична робота


Протягом 30-ти років на кафедрі функціонує методичний семінар «Проблемы преподавания и изучения русского языка в школе и вузе на современном этапе».  Результатом роботи стало проведення трьох

Міжнародних конференцій (2001р., 2003р., 2009р.),  учасниками яких були викладачі з Білорусі, Литви, Азейбаржану, Росії. Підсумком роботи конференцій став вихід збірників наукових статей.

Кафедра підтримує постійні зв'язки зі школою. Так, проф. Арват Н.М., доц. Гетман Л.І., доц. Сидоренко В.О., у різний час працювали та працюють в Ніжинському обласному педагогічному ліцеї. Щорічно проводяться майстер-класи для вчителів міста Ніжина та Прилук досвідченим методистом к.ф.н., доц. Л.І. Гетман, яка до того ж є членом Експертної комісії.

Проф. Арват Н.М. є автором кількох підручників з російської мови для національних шкіл, збірників диктантів та посібника для вчителів «Сопоставительное изучение русского и украинского языков в школе».

Кафедра сприяє виданню навчальних посібників, підготовлених вчителями шкіл України, один з останніх — Левина Л.А. «Читаем — думаем — понимаем». - Нежин, 2009; рецензує підручники з російської мови (проф. Арват Н.М., доц. Біла А.С., доц. Бондар Н.О.,) та методичні посібники.

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative