Історико-юридичний факультет

Деканат

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Новини факультету

Конференції

Документальні фільм

Матеріально-технічна база

Абітурієнтам

Центр гендерної освіти ініціює дослідження рівня досягнутої в університеті гендерної рівності шляхом добровільного анонімного опитування усіх співробітників щодо умов праці, стереотипів, упереджень чи іншого досвіду з точки зору гендерної рівності. Опитування планується провести у всіх українських університетах, які були учасниками проєкту GeSt (НДУ імені Миколи Гоголя, ЦДПУ імені Володимира Винниченка, ПНУ імені Василя Стефаника).

Пропоновану анкету розроблено у рамках проєкту ACT (Promoting Communities of PrACTice to advance knowledge, collaborative learning and institutional change on gender equality in the European Research Area) за програмою Н2020, який спрямовано на просування гендерної рівності в організаціях, що проводять або фінансують дослідження в Європейському дослідницькому просторі, та перекладено Українською асоціацією дослідників освіти.

Анкета містить п’ять блоків питань: соціально-демографічний; умови праці; стереотипи, забобони та упередження; організаційний клімат та культура; міжособистісні стосунки. Усього 55 питань, обов’язкові помічено червоною зірочкою. Усі відповіді є анонімними, жодної персоніфікованої інформації про учасників не збирається. Запрошуємо усіх співробітників Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя приєднатися до опитування за цим посиланням. Опитування відкрито до 9 травня включно. Ваші відповіді дуже важливі для прискорення інституційних змін на шляху до встановлення гендерної рівності у наукових дослідженнях та інноваціях.