Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра фізичного виховання

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Найцікавіше знаходиться тут

Акредитація та ліцензування

Віра Марина Борисівна

Науковий ступінь та вчене звання:

Доцент кафедри вищої математики (2015).

Кандидат фізико-математичних наук (2012). Наукова спеціальність: диференціальні рівняння. Тема дисертації: «Асимптотичне розв’язання крайових задач для лінійних сингулярно збурених систем диференціальних рівнянь з виродженнями».

Освіта:

• Ніжинський державний університет імені М. В. Гоголя ( 2009). Аспірантура при кафедрі вищої математики

• Ніжинський державний університет імені М. В. Гоголя ( 2006). ОКР: магістр, спеціальність: Математик, викладач.

Трудова діяльність:

• 2014-теперішній час – доцент кафедри вищої математики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

• 2012-2014 – старший викладач кафедри вищої математики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

• 2009-2012 – асистент кафедри вищої математики Ніжинського державного університету імені Миколи  Гоголя

Специфічний досвід:

Член організаційного комітету Всеукраїнської студентської наукової конференції «Сучасні проблеми фізико-математичних наук та методики їх викладання» (2014, 2015, 2016)

Викладання:

Викладає для студентів бакалаврату та магістратури навчальні курси «Математичний аналіз», «Функціональний аналіз», «Диференціальна геометрія», «Аналітична геометрія», «Диференціальні рівняння та операційне числення».

Коло наукових інтересів:

Побудова асимптотики розв’язку крайових задач для сингурярно збурених систем диференціальних рівнянь  із виродженнями

Відзнаки:

Диплом лауреата премії Вченої ради Ніжинського державного  університету імені Миколи Гоголя “За найбільший внесок у формування міжнародного іміджу університету – 2016”

Публікації:

Автор багатьох наукових та науково-методичних публікацій, у тому числі:

• Віра М.Б. Асимптотика розв’язку багатоточкової крайової задачі для лінійної сингулярно збуреної системи диференціальних рівнянь з вироджуваною матрицею при похідних / М.Б. Віра // Науковий часопис НПІ ім. М. Драгоманова. Серія 1. Фізико-математичні науки. Київ: НПУ імені М. П. Драгоманова. – 2012. − №13(1). − С.68 − 77.

• Віра М.Б. Про побудову асимптотичного розв’язку крайової задачі для лінійної вироджуваної сингулярно збуреної системи диференціальних рівнянь у критичному випадку / М.Б. Віра // Труды ИПММ НАН Украины. –  – Т.26. – С. 31 − 39.

• Віра М.Б. Асимптотика розв’язку крайової задачі для лінійної виродженої сингулярно збуреної системи диференціальних рівнянь у критичному випадку / М.Б. Віра // Буковинський математичний журнал. – 2014. − Т.2, №1. – С.17 − 25.

• Віра М.Б. Крайова задача для лінійної виродженої сингулярно збуреної системи диференціальних рівнянь другого порядку / М.Б. Віра // Буковинський математичний журнал. – 2014. – Т.2, №4. – С.12 − 20.

• Віра М.Б. Про побудову асимптотики розв’язку багатоточкової крайової задачі для лінійної виродженої сингулярно збуреної системи диференціальних рівнянь / М.Б. Віра // Нелінійні коливання. – 2015. – Т.18, №2. – С.164 − 175.

• Віра М.Б. Диференціальне числення функції багатьох змінних: навч. посібник / М. Б. Віра. – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2012. – 42 с.

• Циганок Л.В., Віра М.Б. Гладкі лінії в евклідовому просторі: навч. посібник / Л.В. Циганок, М.Б. Віра. – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2013. – 73 с.

• Віра М.Б. Операційне числення та його застосування: навч. посібник / Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2015. – 66 с.

• Vira M.B. On the construction of asymptotics of the solution of multipoint boundary-value problem for a linear degenerate singularly perturbed system of didderential equations // Journal of Mathematical Sciences, Vol. 217,  No. 4, September 2016. – pp 385-398. (DOI 10.1007/s10958-016-2980-1)