Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра фізичного виховання

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Найцікавіше знаходиться тут

Акредитація та ліцензування

Бойко Лідія Миколаївна

Освіта:

• Київський державний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова (2001-2004). Аспірантура при кафедрі математики та методики навчання математики.

• Ніжинський державний педагогічний університет імені Миколи Гоголя (1994-1999). Спеціальність: Математика і фізика, викладач.

Трудова діяльність:

• 2004-теперішній час – асистент кафедри вищої математики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

• 2009 — теперішній час — учитель математики Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради (за сумісництвом).

• 1999-2006 – учитель математики Ніжинського обласного педагогічного ліцею при Ніжинському державному педагогічному університеті ( з 2004 р — Ніжинському державному університеті) імені Миколи Гоголя.

• 1998-1999 – учитель математики Ніжинської загальноосвітньої середньої школи № 10.

Викладання:

Викладає для студентів бакалаврату та спеціалістів навчальні курси «Лінійна алгебра», «Різницеві рівняння», «Диференціальні та інтегральні рівняння», «Елементарна математика», «Алгебра і теорія чисел», «Числові системи», «Методика навчання математики».

Коло наукових інтересів:

Вдосконалення змісту та методів навчання математики в школі та ЗВО, методика реалізації міжпредметних зв’язків математики і фізики в школі на уроках математики.

Публікації:

Автор більше 20 науково-методичних публікацій, у тому числі:

• Бойко Л.М., Бойко М.П. Міжпредметні зв’язки математики і фізики як складова педагогічної системи. // Фізико-математичні записки. Збірник наукових праць НДУ імені Миколи Гоголя. – Ніжин, 2015. – С. 68 – 70.

• Бойко М.П., Бойко Л.М., Закалюжний В.М. Про деякі особливості формування поняття фізичної величини в шкільному курсі фізики//Вісник Чернігівського НПУ імені Т.Г. Шевченка. Серія: Педагогічні науки. Вип. 127: Чернігів, 2015. – С. 9-11.

• Бойко М.П., Бойко Л.М. Про деякі особливості формування поняття енергії в шкільному курсі фізики //Вісник Чернігівського НПУ імені Т.Г. Шевченка. Серія: Педагогічні науки. Вип. 109: Чернігів, 2013. — С. 27 – 29.

• Бойко М.П., Бойко Л.М. Про уведення понять маси і сили в сучасних підручниках фізики для середньої загальноосвітньої школи. У зб. Фізико-математичні записки. – Ніжин: НДУ, 2011. – с.99 –102

• Бойко Л.М. Диференційовані міжпредметні завдання як засіб реалізації особистісно орієнтованого навчання математики// Фізико-математичні записки: Зб. наук. праць. – Ніжин: Видавництво НДУ ім. М. Гоголя, 2010. – С.

• Бойко Л. Методика реалізації міжпредметних зв’язків математики і фізики на уроках геометрії 7 – 9 класів // Математика в школі. – 2008. – № 6. – С. 17 – 22.

• Бойко Л.М. Підготовка студентів до реалізації міжпредметних зв’язків математики і фізики на уроках математики // Фізико-математичні записки: Зб. наук. праць. – Ніжин: Видавництво НДУ ім. М. Гоголя, 2008. – С. 86 – 89.

• Бойко Л.М. Реалізація міжпредметних зв’язків математики і фізики в шкільному курсі математики основної школи: Навчальний посібник. – Ніжин: Видавництво НДУ ім. М. Гоголя, 2008. – 52 с.