Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра фізичного виховання

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Найцікавіше знаходиться тут

Акредитація та ліцензування

Тарасенко Оксана Володимирівна

В.о. завідувача кафедри

Науковий ступінь та вчене звання:

Доцент кафедри вищої математики (2015).

Кандидат фізико-математичних наук (2013). Наукова спеціальність: диференціальні рівняння. Тема дисертації: «Асимптотичне розв’язання лінійних сингулярно збурених задач оптимального керування з виродженнями».

Освіта:

• Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя (2009). Аспірантура при кафедрі вищої математики

• Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя (2006). Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Математика. Кваліфікація: магістр педагогічної освіти, викладач математики

Трудова діяльність:

• 2015-терепішній час – в.о. завідувача кафедрою вищої математики; доцент кафедри вищої математики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя
  • 2014-2015 – доцент кафедри вищої математики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя
  • 2013-2014 – старший викладач кафедри вищої математики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя
  • 2009-2013 – асистент кафедри вищої математики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

Специфічний досвід:

• Член організаційного комітету Всеукраїнської студентської наукової конференції «Сучасні проблеми фізико-математичних наук та методики їх викладання» (2011-2013, 2016)

• Член організаційного комітету V Міжнародної наукової конференції «Георгій Вороний: погляд у XXI століття» (2013)

• Член редакційної колегії Матеріалів VI-VIII Всеукраїнської студентської наукової конференції «Сучасні проблеми фізико-математичних наук та методики їх викладання» (2011-2013)

Викладання:

Викладає для студентів бакалаврату та магістратури навчальні курси «Диференціальні та інтегральні рівняння», «Варіаційне числення», «Алгебра та геометрія», «Алгебра і теорія чисел»

Коло наукових інтересів:

Асимптотичні методи розв’язання диференціальних рівнянь, теорія оптимального керування

Відзнаки:

• Дипломи III та II ступенів премії Вченої ради Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Молодий науковець року університету» (2011-2013)

Публікації:

Автор більше 40 наукових та науково-методичних публікацій, у тому числі:

• Яковець В.П., Тарасенко О.В. Про керовність вироджених лінійних процесів // Доповіді НАН України. – 2009. – № 7. – С. 29–33.

• Тарасенко О.В. Побудова асимптотичного розв’язку задачі оптимального керування для лінійної сингулярно збуреної системи диференціальних рівнянь // Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова. Серія 1. Фізико-математичні науки. – 2012. – № 13 (1). – С. 210–232.

• Тарасенко О.В. Приближенное решение задачи оптимального управления для сингулярно возмущенной дифференциально-алгебраической системы // Нелінійні коливання. – 2014. – Т. 17, № 1. – С. 127–136.

• Тарасенко О.В. Про побудову асимптотичного розв’язку лінійної сингулярно збуреної задачі оптимального керування з виродженням в критерії якості // Буковинський математичний журнал. – 2014. – Т. 2, № 2–3. – С. 214–222.

• Тарасенко О.В. Елементи варіаційного числення: навч. посіб. – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2014. – 71с.

• Тарасенко О.В. Асимптотичне розв’язання задачі оптимального керування для лінійної сингулярно збуреної системи диференціальних рівнянь з виродженням при похідних // Науковий вісник Ужгородського університету. Серія: Математика і інформатика. – 2015. –Випуск 26, №1. – С. 127–137.

• Тарасенко О.В. Числові системи: навч. посіб. – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2015. – 42 с.

• Тарасенко О.В. Основи вищої математики: навч.-метод. посібник. – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2015. – 61 с.