Викладацько-асистентський корпус

Старший викладач кафедри історії України Дудченко Геннадій Миколайович

Випускник Ніжинського державного педагогічного університету. У 1998 р. закінчив магістратуру НДПУ ім. М.Гоголя.

Працює в НДУ ім. М. Гоголя з 2002 р. Викладає курси історичної географії,  етнології України, політичної історії України ХХ ст., історії України ХХ-ХХІ ст.

Сфера наукових зацікавлень – історія українського національного руху, історія українського дворянства, краєзнавство.

Організатор та керівник студентської науково-дослідної групи „Ніжин в роки Другої світової війни”, куратор проведення щорічної міжнародної студенської наукової інтернет-конференції „Повсякденне життя радянського суспільства в роки війни та повоєнний час”

Має більше 30-ти опублікованих статей на навчальних посібників.

Дудченко Г. Дворянство Лівобережної України 1780-1890-х рр. крізь призму статистики (на матеріалах дворянських родословних книг) // Ніжинська старовина: Збірник регіональної історії та пам’яткознавства. (Серія “Пам’яткознавство Північного регіону України”, № 7) / Посохов С.І. (гол. ред.), Коваленко О.Б. (заст. гол. ред.), Титова О.М. (заст. гол. ред.), Бєсов Л.М., Бойко О.Д., Верба І.В. [та ін.] ; Центр пам’яткознавства НАН України і УТОПІК. Вип. 20 (23). ? К. : Центр пам’яткознавства НАН України, 2015. ? С. 36-41.

Дудченко Г.М. Історичний міф про Кирило-мефодіївське товариство: закладання основ (1847-1870) // Часопис наукових праць викладачів та студентів історико-юридичного факультету. – Вип. 4. / [відп. ред.. Кривобок О.П.]. – Ніжин : НДУ ім. М.Гоголя, 2012. – С. 38-45.

Дудченко Г.М. Статусні орієнтації претендентів на російське дворянство з Лівобережної України у 1780-1790-х рр. (на матеріалах родословних книг дворянства Чернігівського намісництва) // Сіверщина в історії України. Збірник наукових праць. – Вип. 6. – Київ-Глухів, 2013. – С. 306-308.

Дудченко Г.М. Історична географія: в запитаннях та відповідях. Посібник для студентів заочного відділення. – Ніжин, 2006. – 40 с.

Приймальна комісія: (04631) 2-43-07

Повний телефонни довідник