Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра фізичного виховання

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Найцікавіше знаходиться тут

Акредитація та ліцензування

Головіна Наталія Олександрівна

Старший викладач

Освіта:

• Київський національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (1999). Аспірантура при кафедрі математики і теорії та методики навчання математики;
    • Ніжинський державний інститут імені М.В. Гоголя (1989). Спеціальність: учитель математики і фізики.

Трудова діяльність:

• 2015-теперішній час – старший викладач кафедри інформаційних технологій і аналізу даних Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя;
  • 1999-2015 – асистент кафедри прикладної математики, інформатики, і освітніх вимірювань Ніжинського педагогічного державного університету (з 2004 – Ніжинського державного університету) імені Миколи Гоголя;
  • 1993-теперішній час – учитель математики та інформатики вищої категорії (за сумісництвом) Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради.

Специфічний досвід:

• Тренер освітньої програми «Intel. Навчання для майбутнього»

Відзнаки:

• Почесна грамота управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації (2019 р.)
  • Подяка управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації (2009 р.)

Викладання:

Викладає для студентів бакалаврату та магістратури навчальні курси «Теорія ймовірностей та математична статистика», «Теорія ймовірностей та аналіз даних», «Інформаційні технології навчання», «Математико-статистичні методи в освіті», «Прикладна статистика та статистичні пакети», «Алгоритми аналізу даних», «Інформаційні технології в науці і освіті»

Коло наукових інтересів:

Методика навчання математики та інформатики у школі, теорія ймовірностей та аналіз даних.

Публікації:

Автор 30 науково-методичних публікацій та навчально-методичних посібників