Про кафедру

Кафедра філософії була створена у липні 1994 року. У  грудні 2004р. була змінена її назва – кафедра філософії та соціології.

Згідно з рішенням Вченої ради університету від 28 грудня 2006 року кафедрі філософії та соціології надали статус структурного підрозділу історико-юридичного факультету, організаційно підпорядкувавши її деканату цього факультету.

У  складі кафедри філософії та соціології на постійній основі працюють доценти Бучин Андрій Петрович, Бучин Олексій Петрович, Баранова Наталія Миколаївна, Гончарова Ірина Михайлівна, Кушерець Тамара Вікторівна та ст. викладачі Миколюк Віра Василівна, Сич Микола Миколайович.

З часу заснування по липень 2004 року кафедру очолював Бучин О.П., на даний момент завідувачем кафедри є Кушерець Т.В. Для забезпечення викладання філософських дисциплін в магістратурі на кафедру запрошений професор кафедри методології та філософії науки КНУ ім. Т.Шевченка Чуйко В.Л., який працює в складі кафедри як сумісник.

Викладачі кафедри працюють над розробкою та практичним втіленням курсів філософських дисциплін та соціології. У навчальному процесі широко використовуються навчально-методичні посібники «Філософія. Курс лекцій», «Логіка»  підготовлений ст. викладачем Сичем М.М., «Соціологія. Навчальний посібник», укладений доцентом Кушерець Т.В., «Методика викладання етики та естетики», «Естетика» укладений доцентом Барановою Н.М., «Гносеологія», «Онтологія», «Вправи, задачі та тестові завдання з логіки» доцент Бучина О.П.

Колектив кафедри працює над комплексною темою «Духовні основи суспільства та культуротворчість як об’єкт дослідження в філософії та соціології».

Приймальна комісія: (04631) 2-43-07

Повний телефонни довідник