Про кафедру

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завідувач: кандидат педагогічних наук, доцент Таран Олена Миколаївна

Кафедру англійської мови та методики викладання  (з 1963 по 2004 р. кафедра англійської мови) було засновано в 1963 році. У різні часи кафедру очолювали О.І. Близнюк, Л.С.Панова, В.О.Коломієць, С.В.Тезікова, О.М.Таран.

На кафедрі працює висококваліфікований колектив викладачів та співробітників, серед яких шість кандидатів педагогічних наук, п’ять доцентів та чотири старших викладача.

Основним завданням кафедри є забезпечення викладання практики усного та писемного мовлення (англійська мова) на I та II курсах, методики викладання іноземних мов. Поряд з нормативними курсами на кафедрі викладається ціла низка спецкурсів з актуальних проблем англійської мови та методики викладання.

Вагоме місце у роботі викладачів посідає науково-методична робота. Авторським колективом кафедри підготовлено до друку та видано десятки методичних розробок, рекомендацій для студентів, посібників, які активно використовуються під час лекційних і практичних занять в університеті та на уроках у школах. Викладачі постійно підвищують свій професійний рівень, беручи участь у різноманітних проектах, семінарах та науково-практичних конференціях. Це дозволяє їм ділитися власним досвідом роботи, а також збагачувати свій методичний арсенал.

Викладачі кафедри активно втілюють сучасні інформаційні технології у навчальний процес. Під час лекційних курсів використовуються інтерактивні форми роботи із застосуванням клікер-технологій; практичні заняття здійснюються з широким використанням фоно- та відео матеріалів.

Під керівництвом викладачів кафедри активно займаються науковою роботою студенти. При кафедрі виконуються курсові роботи, а також відбувається захист дипломних та магістерських робіт з актуальних проблем методики викладання іноземних мов.

На кафедрі успішно функціонують такі гуртки та проблемні групи:

Гурток знавців іноземної мови;
Відеоклуб;
Проблемна група з методики.

Викладачі кафедри активно співпрацюють з вчителями англійської мови шкіл Ніжина, міського та обласного ліцею; надають методичну допомогу, беруть участь у семінарах та засіданнях методичного об’єднання вчителів міста.

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative