Go to English

Дискусійний клуб

Кожний другий вівторок місяця у нашому університеті з успіхом проводиться The English Speaking Club. Попри значні навантаження та вагому напругу після трьох пар за розкладом, студенти факультету іноземних мов збираються разом у незмінній 317 аудиторії старого корпусу. Оскільки клуб поновив свою діяльність з жовтня, ми вже встигли обговорити і висвітлити найцікавіше з приводу таких тем: «Life is hobby», «Everyone is looking for the profit», «The path is made by walking», «When fortune favours». І це ще не все! Згідно з попередньо ухваленим планом, передбачений ще добрий десяток актуальних тем для гарячих дискусій на цей та наступний семестри.

Щоб надати сторонньому спостерігачеві необхідне уявлення про протікання наших зустрічей, слід коротко описати одне з наших занять.

Отож, 9.11.11 відбулось чергове засідання клубу, за участі наших найактивніших студентів, звісно викладача Тимченко Т.М., а також Прискоки С.А. та Поляха О.О., які, власне, і керували процесом. Відвідувачі клубу, а також його організатори надзвичайно втішені присутності американської гості, яка зараз перебуває в м. Ніжині і вже вдруге відвідує наші скромні вечори. Адже живе спілкування з носієм мови дає змогу не тільки розширити весь свій потенціал, а й дізнатися багато чого нового. Цього разу ми захопились дискусією з приводу того, коли людині щастить, чи впливає на везіння поведінка людини та стиль її життя, а також чи варто ризикувати. Організатори клубу роблять усе можливе, щоб відвідини цього позакласного гуртка приносили задоволення та натхнення.

Керівник: Тимченко Тетяна Миколаївна.

 Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

  

Google Analytics Alternative