10 листопада в актовому залі нового корпусу було людно. Відбулося свято гумору, посмішок, жартів – Міжфакультетська гра КВН «Нумо, першокурснику».

Змагалися за Кубок чемпіона 7 команд: «Тепло наших тіл» історико-юридичного факультету, «Навіки» природничо-географічного факультету, «Х.З.» фізико-математичного факультету, «Сьомий елемент + 1,5» факультету психології та соціальної роботи, «6 друзів музпеду» факультету культури і мистецтв, «Солодка парочка Твікс» факультету іноземних мов, «Шестистопний ямб» філологічного факультету.

Оцінювало виступи команд компетентне журі у складі Скороход Віталіни, начальника соціально-гуманітарного відділу, голова журі, Парубець Анни, провідного фахівця Музейного комплексу НДУ, Стребкової Ірини, фахівця Центру міжнародних зв’язків з українською діаспорою, Приходька Романа, голови профкому студентів НДУ, Москаленка Костянтина, члена Молодіжного парламенту Ніжина.

Приємним сюрпризом для усіх глядачів став виступ команди викладачів та співробітників університету, який усім присутнім подарувала команда у складі Скороход Віталіни, начальника соціально-гуманітарного відділу, Парубець Анни, провідного фахівця Музейного комплексу НДУ, Лейберова Олексія, голови профкому працівників НДУ, Тимошенка Олексія, декана факультету психології та соціальної роботи, Стребкової Ірини, фахівця Центру міжнародних зв’язків з українською діаспорою, Іванюка Сергія, фахівця соціально-гуманітарного відділу. Команда вибухнула іскрометним гумором, дотепними жартами, які дуже тепло прийняв зал.

Призові місця розподілились наступним чином:

Новим чемпіоном стала команда факультету психології та соціальної роботи (9,8 балів);

ІІ місце поділили команди факультету культури і мистецтв та історико-юридичного факультету (9,6 балів)

ІІІ місце посіла команда факультету іноземних мов (9,0 бала).

Відмітимо, що цього року першокурсник вийшов на новий рівень гумору: жартів було ще більше, гумор був ще дотепніший, атмосфера у залі панувала ще теплішою.

Вітаємо усі команди з чудовою грою та високими досягнутими результатами!

Галерея зображень

Повний телефонни довідник