Вибори ректора 2021

Єгор Павлович Стеблін-Камінський був дворянського роду з Полтавської губернії. Мав глибоке знання філософії, французької, німецької, латинської та англійської мов. Це був високоосвічений, благородний керівник, який зумів згуртувати колектив Юридичного ліцею в Ніжині, підтримати інтелектуальні інтереси своїх колег, спрямувати і стимулювати їх діяльність. Є.П. Стеблін-Камінський надавав великого значення роботі бібліотеки. Обсяг її фондів досяг 12450 томів. Він звертав увагу на поповнення новим обладнанням кабінетів фізики, хімії. У той час був відкритий кабінет природничої історії з 4600-ми експонатами мінералів і опудал тварин і птахів, а також мінц-кабінет, де зберігалися старовинні монети (441 одиниця). Нумізматичний відділ складався з монет різних епох і народів, від Сасанидів, Перікла, Августа, Андріана до часів королеви Єлизавети, епохи англійської революції 1649 р. і до новітнього періоду.