Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2015 – 2016 н.р., в якому активну участь брали студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Учасники олімпіади гідно представили університет у різних містах України: Києві, Харкові, Полтаві, Запоріжжі, Одесі, Житомирі, Ужгороді, Дрогобичі, Кривому Розі, Кіровограді, Глухові та ін.

Від імені ректорату щиро вітаємо переможців та їхніх наукових керівників, бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, інтелектуального зростання і подальших успіхів! Призові місця в 2016 році одержали студенти:

Диплом І ступеня

зі спеціальності «Історія»:

Баров Володимир Володимирович, студент 4 курсу історико-юридичного факультету. Наукові керівники – доктор іст. наук, проф. Луняк Є.М., канд. іст. наук, доц. Мартиненко В.В., канд. іст. наук, доц. Мицик Л.М., канд. іст. наук, доц. Страшко Є.М.

Диплом ІІІ ступеня

зі спеціальності «Соціальна педагогіка»:

Богомаз Аліна Олександрівна, студентка4 курсу факультету психології та соціальної роботи. Науковий керівник – канд. пед. наук, доц. Сватенков О.В.

зі спеціальності «Політологія»:

Боженко Сергій Миколайович, студент 3 курсу історико-юридичного факультету. Науковий керівник – доктор політ. наук, проф. Барановський Ф.В.

Диплом ІІІ ступеня

зі спеціальності «Українська мова та література»:

Лепьошкіна Оксана Вікторівна, студентка 4 курсу філологічного факультету. Науковий керівник – канд. філол. наук, доц. Пасік Н.М.

зі спеціальності «Історія»:

Моціяка Ольга Петрівна, студентка 3 курсу історико-юридичного факультету. Науковий керівник – канд. іст. наук, доц. Моціяка П.П., канд. іст. наук, доц. Крупенко О.В., канд. іст. наук, доц. Кедун І.С., канд. іст. наук, доц. Кривобок О.П.