Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Незабаром  найбільше християнське свято – Великдень. Свято добра, віри надії та любові. Усього того, чого нам усім так не вистачає… Тож напередодні  Воскресіння Христового запрошуємо до читального залу № 2 на перегляд книжково-ілюстративної  виставки  «Великодні мотиви», де представлено матеріали з історії богослужіння  Св. Пасхи, публікації описів пасхальних традицій та звичаїв.  Експозиція допоможе  дізнатися про магію символів, розмаїття барв та технологію традиційного розпису писанок. «У писанці життя й надія воскресає» –  світ існуватиме, любов і добро на Землі житимуть, допоки люди розписуватимуть писанки!
А також ми пропонуємо  добірку вишуканих Великодніх  рецептів: паски, кекси, макові рулети, сирні паски, м’ясні запіканки, страви з грибів тощо.
Сподіваємося, що відвідувачі виставки отримують справжнє задоволення і оберуть страви до святкового столу.
 Нехай щедрий пасхальний стіл стане символом достатку і благополуччя у Вашій родині!
Бібліотека  щиро вітає користувачів та співробітників бібліотеки зі Світлим Христовим Воскресінням! Зичимо Вам здоров’я, миру і Божої благодаті. Нехай Господня ласка зігріває Вас і Ваші родини.