Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

В історії України є події, які за своїм історичним значенням є доленосними. Одна з них – соборність України. Буремного 1919 року, 22 січня, у Києві, на Софійському майдані було проголошено злуку ЗУНР і УНР. Україна стала Соборною - неподільною державою. І хоча державі не пощастило тоді зберегти єдність і незалежність, Акт злуки став реальним втіленням одвічної мрії українців про суверенність своєї держави.Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки - це не тільки суспільна потреба, але й моральний обов'язок берегти світлу пам'ять незліченних жертв, протягом віків принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.

Цій визначній події присвяченакнижкова виставка «Соборна мати – Україна одна для всіх», що діє в читальній залі № 2 бібліотеки. На виставці представлені як наукова література, навчальні посібники з історії України, так і періодичні видання, на сторінках яких висвітлюється  дана подія.

Маємо надію, що запропоновані видання стануть в нагоді викладачам, студентам.