Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

11 листопада 2015 Посольство Республіки Польща в Україні проводило урочистий прийом з нагоди святкування Дня Незалежності Польщі. На цей традиційний щорічний захід Посольство запрошує представників усіх дипломатичних установ, видатних громадських діячів, митців, науковців, політиків, чия діяльність спрямована на зміцнення українсько-польської дружби та співробітництва.

Із словом привітання до гостей звернувся Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні пан Генрік Літвін. У своїй промові пан Посол подякував усіх присутніх за багаторічну плідну діяльність в ім’я розвитку та зміцнення українсько-польської співпраці у військово-політичній, економічній, екологічній, гуманітарній та інших сферах міждержавних взаємовідносин.

Колектив Молодіжного хору «Світич» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя під орудою професорів Людмили Шумської і Людмили Костенко мав честь бути присутнім серед гостей престижного дипломатичного прийому, а також виконати низку урочистих польських та українських піснеспівів.