Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Ввечері 5 листопада у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя було гамірно. В актовому залі нового корпусу відбулася конкурсна програмо «Нумо, першокурснику» Битва корпусів. З почесною місією на свято завітав голова обласної ради Микола Звєрєв, де за дорученням Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана вручив кращим викладачам нашого ВУЗу державні нагороди.За вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, визначну громадсько-політичну діяльність, заслуги перед українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави та з нагоди 210-ї річниці з часу заснування університету Микола Звєрєв вручив Грамоти Верховної Ради України та нагрудні знаки кандидату педагогічних наук, доценту, декану філологічного факультету Олександру Забарному та кандидату історичних наук, доценту Ларисі Мицик.

На сцену піднялися команди фізико-математичного факультету «Менше народу, більше кислороду», факультету іноземних мов «Три кадика», факультету культури і мистецтв «Казарма номер шість», історико-юридичного факультету «Бейліз Вольф Менделевич», факультету психології та соціальної роботи «Ми проблема», філологічного факультету «Декан хохотал» та природничо-географічного факультету «ДНК». Цьогорічний конкурс був незвичний тим, що разом зі студентами на сцену піднялися «зірки», викладачі. Це Ковальчук Юрій Олексійович, Терещенко Валентина Яківна, Крутько Ніна Вікторівна, Желіба Олександр Володимирович, Новгородський Руслан Григорович, Шовкун Тетяна Миколаївна.

Оцінювало виступи компетентне журі у складі проректора з науково-педагогічної та методичної роботи Самойленко Олександр Григорович (голова журі), начальника соціально-гуманітарного відділу Скороход Віталіни Іванівни, провідного фахівця музейного комплексу Парубець Анни Сергіївни, голови профкому студентів Приходька Романа Сергійовича та гравця команди КВН університету «Ого-го» Стрєбкової Ірини.

Середній бал після двох конкурсів:

Філологічний факультет – 8,2, факультет культури і мистецтв – 8,6, факультет психології та соціальної роботи – 8, фізико-математичний факультет – 8,6, факультет іноземних мов – 7, історико-юридичний факультет – 10, природничо-географічний факультет – 8,4.

Кубок переможця повернувся команді історико-юридичного факультету, яка отримала найвищі бали від журі і стали беззаперечним лідером змагань. Друге місце розділили команди фізико-математичного факультету та факультету культури і мистецтв, на третьому місці опинилася команда природничо-географічного факультету. Вітаємо переможців та всіх учасників святкового дійства!