Історико-юридичний факультет

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Новини факультету

Конференції

Документальні фільм

Матеріально-технічна база

Абітурієнтам

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у Міжнародній науковій конференції «Ніжинська вища школа: історія і сучасність (1805-2015)», яка відбудеться 7-8 жовтня 2015 р. на базі філологічного та історико-юридичного факультетів Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Планується робота наступних секцій:

1. Із історії Ніжинської філологічної школи: творчі зв’язки та наукові здобутки.
  2. Наукові напрямки досліджень учених Ніжинської філологічної школи: досягнення і перспективи подальшого їх вивчення.
  3. Ніжинська вища школа в контексті розвитку історичної науки.
  4. Внесок випускників Ніжинської вищої школи в галузі науки і культури.
  5. Сучасні проблеми вивчення спадщини М.Гоголя.
  6. Історико-культурний простір у регіональному вимірі.

Для участі в роботі конференції необхідно до 20 вересня 2015 р. надіслати на адресу електронної пошти svit.lit@mail.ru заявку на участь в конференції із зазначенням теми доповіді.

Публікація матеріалів конференції буде здійснюватися у Ваківських виданнях «Література та культура Полісся» (серія «Філологічні науки», «Історичні науки»), «Наукових записах НДУ імені Миколи Гоголя» (серія «Філологічні науки», «Психолого-педагогічні науки»), а також окремим збірником після завершення роботи конференції. Вартість однієї сторінки 25 гривень, вартість поштових послуг – 20 гривень.

Стаття повинна бути оформлена за типовими вимогами, які розміщені у вказаних вище виданнях, мати повні відомості про автора  (прізвище, ім’я та по батькові, ступінь, звання, місце роботи, УДК, анотації укр., рос., англ. мовами і ключові слова до них (анотація англійською мовою повинна бути розширена - до 1 сторінки).Прізвище, назву статті також подавати ще й англійською мовою.  Література подається наприкінці статті по ходу її  використання в тексті. Стаття має бути вичитана і записана на електронний носій.

Статті можна присилати за вказаною адресою з приміткою для участі в конференції «Ніжинська вища школа».

Приїзд та проживання за кошти учасників конференції.

Оргкомітет